1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Ceny Olgy Havlové...

Ceny Olgy Havlové za rok 2022

Kvě 30, 2022

Včera proběhl ceremoniál slavnostního udílení Cen Olgy Havlové za rok 2022. Tato prestižní Cena se každoročně vyhlašuje v květnu a aeqoom technologies získalo poděkování za víceletou podporu sbírek VDV na pomoc lidem se zdravotním postižením a pořádání Golfu dobré vůle. Cenu převzal CEO společnosti Radek Hradil.

My si poděkování moc vážíme a je nám potěšením být součástí projektů ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Zároveň si velice ceníme spolupráce partnerů a přátel naší společnosti, kteří se akcí každoročně účastní a pomáhají nám tak finančně podporovat ty, kteří to nejvíce potřebují.

Těšíme se na opět setkání s nimi na Golfu dobré vůle v červnu, abychom pomohli přispět na úhradu speciální pohybové terapie dětem s dětskou mozkovou obrnou.

Slavnostní udílení Cen se uskutečnilo v kulturním centru Vzlet a zúčastnila se ho předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markéta Pekarová Adamová.

Kandidáta na udělení Ceny Olgy Havlové může navrhnout každý občan České republiky. O tom, komu bude cena udělena, rozhoduje porota pověřená správní radou Výboru dobré vůle až těsně před samotnou slavností. Od roku 2017 může veřejnost hlasovat o udílení Ceny veřejnosti v rámci Ceny Olgy Havlové.

Více zde: www.cenaolgyhavlove.cz

Více o posledním ročníku Golfu dobré vůle najdete zde.

 

Foto © Zdeněk Chrapek

ceny olgy havlové

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.