1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Charitativní Golf dobré...

Charitativní Golf dobré vůle opět pomohl dětem

Čvn 24, 2022

Již potřetí se v milém prostředí Panorama Golf Resortu v Kácov ve středu 22. června uskutečnil charitativní Golf dobré vůle. Účastníci turnaje se v Kácově setkali s cílem pomoci dětem, které mají dětskou mozkovou obrnu.

Pravidelní účastníci již věděli z minulých ročníků, že každá odehraná rána pomáhá – a to dobrá i špatná. To znamená, že platili pokuty za to, když zahráli jamku nad stanovený počet úderů, nebo naopak lépe a za odpaly mimo hřiště. Letošní výtěžek složený právě z pokut a startovného byl úctyhodných 186 600 korun. Tato částka bude prostřednictvím Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové věnována rodinám na úhradu speciální pohybové terapie v léčebních zařízeních dětem s dětskou mozkovou obrnou.

„Opravdu úžasné, moc moc vám všem děkuji. Loni jsme díky Golfu dobré vůle pomohli uhradit pohybovou terapii jedenácti rodinám, respektive jejich dětem s neurologickým onemocněním. Letos jich bude ještě o jednu víc,“ říkala se symbolickým šekem v rukou Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Radek Hradil, CEO aeqoom po slavnostním předání šeku doplnil: „Jsem rád, že jsme se tu po roce opět mohli sejít a znovu udělat něco pro dobrou věc. Moc vám všem děkuji.“

Turnaje se na 18-ti jamkovém hřišti zúčastnilo 55 hráčů. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi trofeje v podobě srdce ze sklárny v Železném Brodě a řadu věcných cen.

Je nám potěšením, že se tento turnaj stal tradicí a že účastníci každý rok přijíždějí na Kácov podpořit tuto akci svojí hrou.

Děkujeme všem, kteří náš projekt podpořili a pomáhali s námi ❤️
A těšíme se na viděnou opět za rok.

  • Více informací o průběhu turnaje, výsledky a fotodokumentace zde
  • K programu Fond pomoci dětem s dětskou mozkovou obrnou najdete informace zde.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.