1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Charitativní turnaj Golf...

Charitativní turnaj Golf dobré vůle

Zář 16, 2020

Výtěžek z Golfu dobré vůle pomůže s úhradou speciální pohybové terapie dětem s dětskou mozkovou obrnou.

Téměř 150 000 korun činí výtěžek z Golfu dobré vůle, který se uskutečnil 15. září v Panorama Golf Resortu v Kácově ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.  Radek Hradil, ředitel společnosti aeqoom byl iniciátorem tohoto turnaje, který se měl původně konat v květnu. Novému termínu konáni nic nezabránilo, a tak jsme mohli strávit krásný slunečný den v příjemném prostředí, a především s milými lidmi.

Turnaje se na 18-ti jamkovém hřišti zúčastnilo celkem 50 hráčů. Na vítěze čekaly trofeje v podobě srdce ze sklárny v Železném Brodě a řada věcných cen. Hlavním oceněním však byla výsledná částka, kterou účastníci akce podpořili speciální terapii pro děti s dětskou mozkovou obrnou. Výslednou částku tvořilo nejen startovné, ale i pokuty za špatnou, ale i dobrou hru, tzn za to, když zahráli jamku nad stanovený počet úderů, nebo naopak lépe a za odpaly mimo hřiště.

„Velmi děkujeme všem hráčům za jejich štědrou podporu. Částka 147 300 korun pomůže čtrnácti rodinám s úhradou terapie, na kterou by kvůli její finanční náročnosti samy peníze nedokázaly sehnat. Přitom pohybová terapie se ukazuje jako velmi účinná pro děti s dětskou mozkovou obrnou, a proto i velmi potřebná pro jejich další zlepšování pohybových dovedností,“ řekla při přebírání šeku ředitelka VDV Monika Granja.

Vyhlášení vítězů se zúčastnila Dana Němcová ze správní rady Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, ředitelka VDV Monika Granja, Zdeněk Tůma z dozorčí rady nadace a Radek Hradil za generálního partnera – společnost aeqoom.

Děkujeme všem, kteří přišli podpořit dobru věc a přesvědčit nás, že každá rána pomáhá. A to v Kácově platilo doslova. Těšíme se na setkání příští rok.

Více informací o průběhu turnaje, výsledky a fotodokumentace zde.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.