1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Konsolidujeme evropský stravenkový...

Konsolidujeme evropský stravenkový trh

Zář 12, 2022

Transformace emitentů stravenek na FINTECH společnosti přináší napříč celým segmentem velký tlak na snižování nákladů. Postupnými akvizicemi aeqoom technologies tento trh v průběhu minulého a letošního roku zkonsolidovala. Ve svém novém produkčním centru nyní zpracovává ročně 200 milionů dokumentů pro 9 evropských zemí.

Poukázky výrazně podporují naši gastronomii v těžkých postcovidových časech a jsou nejpopulárnějším zaměstnaneckým benefitem. Zároveň ale ukazují, že jsou, a to v celoevropském měřítku, velmi důležitým a efektivním nástrojem k zajištění adresnosti finančních dávek jak pro děti ze sociálně problematického prostředí a pro uprchlíky v humanitární nouzi, tak pro ostatní spoluobčany, kteří se dostanou do složité životní situace.

V rámci tohoto projektu aeqoom také zřídilo a provozuje centrum načítání, které výrazně zjednodušuje partnerům všech emitentů na českém trhu jejich zpětné proplácení.

Akvizice výrobních kapacit plně zapadá do naší strategie rozvoje služeb naší divize Document & Data Processing. „Vedle již tradičních služeb v oblasti transformace dat, process managementu, multikanálové komunikace a softwarového vývoje přinášíme nyní nově velmi efektivní služby v oblasti tisku, obálkování, skenování a vytěžování dat také naším klientům v ostatních oborech,” říká Radek Hradil, ředitel společnosti aeqoom. „Tím jim vytváříme nové možnosti k optimalizaci nákladů. K tomu je však třeba mít automatizované procesy a používat správné technologie. My máme obojí,“ dodává.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.