1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Měníme název firmy...

Měníme název firmy a rozšiřujeme oblast našeho působení

Led 13, 2020

Společnost DOCUTEC s.r.o. vstoupila do osmadvacátého roku své existence pod novým jménem aeqoom technologies s.r.o. Přejmenování se týká i dceřiných společností ze skupiny, Docucom CEE s.r.o. a Docucom Slovakia. Nadále budeme vystupovat pod jednotným jménem aeqoom, které vyjadřuje naše hodnoty a zrcadlí naši filozofii podnikání. V rámci nového jména vzniká i nová vizuální identita.

Své know how v roli systémového integrátora nyní přinášíme i do oblasti automatizace logistiky a e-commerce. Jsme distributorem koncernu BÖWE SYSTEC Group pro Českou republiku a Slovensko. Specializujeme se na Warehouse Management, Last Mile Delivery a s tím související dodávky technologických celků, dále Omni Channel Document & Process Management, datové konverze, tisková řešení, automatizace testování a zakázkový vývoj softwaru.
„Chceme být vnímáni našimi zákazníky jako partner, který poskytuje komplexní know-how a pomáhá firmám zvolit tu správnou technologii pro automatizaci, vyšší efektivitu procesů a růst produktivity práce,“ uvedl ředitel společnosti Radek Hradil.

Nové logo pochází z dílny Tavros od designéra Ondřeje Maloně. „Přáli jsme si naši novou značku spojit s originalitou, inovativností, jednoduchostí a elegancí. Zároveň nám záleží, aby logo vyjadřovalo spolehlivost a odráželo kvalitu poskytovaných služeb,“ vysvětluje Hradil.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.