1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Monitorovací portál pro...

Monitorovací portál pro tisk a distribuci stravenek a poukázek pro Edenred

Bře 18, 2021

Vytvořili jsme pro Edenred Production Center nový portál pro výrobu a distribuci zaměstnaneckých stravenek, volnočasových poukázek, včetně sociálních poukázek určených pro nákup potravin a dalšího základního sortimentu. Portál používají evropské země se 160 miliony obyvatel.

Společnost Edenred je známá především díky stravenkám Ticket Restaurant®.

Všechna jejich řešení na poli zaměstnaneckých benefitů, ať už, klasické papírové poukázky, ale také platební karty, platby mobilními telefony nebo benefitní online platformy, zvyšují zaměstnancům jejich kupní sílu, zaměstnavatelům pomáhají s optimalizací nákladů a smluvním partnerům přinášejí navýšení obratu.

Veškerou výrobu papírových stravenek a poukázek zajišťuje Edenred Production Center, dceřiná společnost Edenredu Česká Republika.

Tento globální vydavatel stravenek a benefitních programů, operující ve 46 zemích na pěti kontinentech, tak obsluhuje ze svého produkčního centra v Praze země střední Evropy a taktéž Německo a země Beneluxu.

Vybudováním tohoto centra vytvořil Edenred největšího privátního poskytovatele digitálního tisku a obálkovacích služeb na českém trhu. Ten je nyní schopen v rámci skupiny vyrábět a distribuovat efektivněji a rychleji. Stravenky se tak vydávají na cestu ke svým zákazníkům po Evropě již do 24 hodin od objednání.

Tuto skutečnost jistě ocení ve většině evropských zemí, kde vlády řeší problém, jak dostat adresně, co nejefektivněji, a především účelně finanční prostředky k zajištění nákupu potravin sociálně slabým. Řada z nich tuto situaci vyřešila jednoduše, transparentně a efektivně, a to právě prostřednictvím distribuovaných adresných stravenek.

Přispěl k tomu také náš nový portál. Obsahuje monitoring procesů, reporting, zajištění auditu, evidenci materiálu a jeho pohybu a v neposlední řadě také řízení výroby. Pro maximální spokojenost všech uživatelů portálu jsme jej naučili vedle češtiny a slovenštiny komunikovat také anglicky, německy a francouzsky.

Výroba a distribuce cenin podléhá přísným bezpečnostním pravidlům. Ta naše řešení ve všech ohledech splňují. Na implementaci celého řešení jsme potřebovali pouhé 4 měsíce.

Takto krátkých časů dosahujeme ve svých projektech díky vysoké odbornosti implementačního týmu a v neposlední řadě díky naší vlastní platformě postavené na nejmodernějších technologiích. Customizace zákaznických řešení se díky ní zkracuje z týdnů na dny. Samotné programování v našich projektech ustupuje do pozadí. Jeho místo nahrazuje pouhé nastavení systému.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.