1. O nás

Zlepšíme vaše
byznys a logistické
procesy

naše vize

Efektivní a smysluplná
řešení pro růst vašeho profitu

Našim zákazníkům dodáváme efektivní a smysluplná řešení na vysoce profesionální úrovni. Zakládáme si na osobním přístupu, vážíme si dlouhodobých vztahů a chápeme jako své poslání pomoci našim zákazníkům k dosažení jejich obchodních cílů.

efektivní procesy

Pomáháme firmám díky
komplexnímu know-how

aeqoom je systémový integrátor specializující se na oblasti Omni channel document & process managementu, logistických procesů, datových konverzí, tiskových řešení, automatizace testování a zakázkového vývoje software. Jsme tím pravým partnerem, který poskytuje komplexní know-how a pomáhá zvolit firmám tu správnou technologii pro automatizaci, vyšší efektivitu procesů a růst produktivity práce.

zvýšení profitu

Hladký proces integrace
vedoucí k profitabilitě

Díky špičkovému konzultačnímu týmu, agilnímu přístupu k řešení problémů a následné správné volbě high-end komponentů s jednoduchou a rychlou customizací, zefektivníme vaše pracovní procesy až o 70%. Navrhneme optimální využití dostupných zdrojů, technologií a podobu jednotlivých procesů vedoucí ke zvýšení vašeho profitu

Naši partneři

Správná volba technologií, doplněná o její následnou kvalitní podporu, jsou jedním se základních pilířů úspěchu v podnikání. Ve spolupráci s našimi technologickými partnery usilujeme koncepčním přístupem, volbou nejvhodnější technologie, hladkou integrací a následnou provozní spolehlivostí o maximalizaci přidané hodnoty a růst profitu našich klientů.

Jsme oficiálním partnerem významných technologických společností

Novinky

Využíváme rozšířenou realitu v Total Preventive Maintenance

Využíváme rozšířenou realitu v Total Preventive Maintenance

Rozšířená realita je nyní platným pomocníkem našeho servisního týmu. Umožňuje nám přechod na koncept Total Preventive Maintenance. Zrychlujeme tím u našich zákazníků zavádění principů Industry 4.0 do praxe.Probíhající digitální transformace průmyslu a postupující...

Konsolidujeme evropský stravenkový trh

Konsolidujeme evropský stravenkový trh

Transformace emitentů stravenek na FINTECH společnosti přináší napříč celým segmentem velký tlak na snižování nákladů. Postupnými akvizicemi aeqoom technologies tento trh v průběhu minulého a letošního roku zkonsolidovala. Ve svém novém produkčním centru nyní...

Pomáháme 

Spolupracujeme s  Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.  Pomáháme těm, kteří to nejvíce potřebují – seniorům, lidem se zdravotním postižením, nebo sociálně znevýhodněným.

Golf dobré vůle

Na druhém ročníku charitativního turnaje Golf dobré vůle se vybralo 142 400 korun. Pomůžeme tím s úhradou speciální pohybové terapie dětem s dětskou mozkovou obrnou.

Vice

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.