1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Proběhl charitativní turnaj...

Proběhl charitativní turnaj Golf dobré vůle

Kvě 27, 2021

Již podruhé se v krásném prostředí Panorama Golf Resortu v Kácově odehrál ve středu 26. května charitativní Golf dobré vůle. Bylo nám potěšením být součástí tohoto projektu ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Účastníci loňského ročníku již věděli, že každá odehraná rána pomáhá – a to dobrá i špatná. To znamená, pokuty za to, když hráči zahráli jamku nad stanovený počet úderů, nebo naopak lépe a za odpaly mimo hřiště. Výtěžek z turnaje složený právě z pokut a startovného, a to ve výši 142 400 korun, pomůže opět s úhradou speciální pohybové terapie dětem s dětskou obrnou.

„Chci vám poděkovat, že jste přijeli, mnozí z vás už podruhé, a že jsme společně pomohli tam, kde je to potřeba. Naše zdravotnictví je sice na výborné úrovni a lékařům i sestrám patří za poslední měsíce mimořádný dík, ale pořád jsou místa, kde je naše pomoc nutná. Děkuji vám za to,“ loučil se po předání symbolického šeku na terase Panorama Golf Resortu Radek Hradil, ředitel společnosti aeqoom a přidal jména dětí, kterým „golfové peníze“ pomohly loni na podzim.

„Chtěla bych vám všem moc poděkovat. Je to letos náš první projekt s „živými lidmi“, tím víc mě to těší,“ usmívala se po vyhlášení nejlepších hráčů turnaje ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Monika Granja.

Turnaje se na 18-ti jamkovém hřišti zúčastnilo přes 50 hráčů. A to navzdory tomu, že finální rozhodnutí o uskutečnění turnaje padlo pár dnů před začátkem turnaje.  Na vítěze čekaly trofeje v podobě srdce ze sklárny v Železném Brodě a řada věcných cen.

Více informací o průběhu turnaje, výsledky a fotodokumentace zde.

K programu Fond pomoci dětem s dětskou mozkovou obrnou najdete  informace zde.

Foto: PuttPD/Pavel Lebeda

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.