1. Řešení
  2. /
  3. Energy

Energy

Využijte potenciál přírodních zdrojů energie

Slunce, vítr a voda. Tyto čistě přírodní elementy jsou nejekologičtějšími zdroje energie. Disponujeme technologiemi přinášejícími našim klientům dlouhodobou udržitelnost. Díky těmto technologiím mohou společnosti přejít k obnovitelné energii a dosahovat ziskovosti. Investice do do takových zdrojů přináší nejen perspektivu udržitelné budoucnosti, ale v neposlední radě také zvyšují konkurence schopnost a rentabilitu našeho podnikání.

Fotovoltaika

Zaměřujeme se na instalaci fotovoltaických elektráren na komerčních střechách zejména v logistických zónách, kde vidíme velký potenciál ve využití solární energie. Díky tomu, že provozujeme vlastní solární elektrárny, disponujeme zkušenostmi a znalostmi implementace od návrhu až po vlastní realizaci projektu.

Power Management

V rámci energetického managementu navrhujeme klientům efektivní řízení spotřeby energií. Díky přesným systémům měření a regulace umíme optimalizovat spotřebu energií technologických budov a areálů a navrhnout úsporná opatření a zvýšit energetickou efektivitu.

Power Warehousing

Trh skladování energie má v polední době enormně vzrůstající tendenci. Jednou z možností, při které se výrazně zrychlí návratnost investice jsou virtuální baterie, které přinášejí výraznou přidanou hodnotu v procesu skladování energie vyrobené ve vlastní solární elektrárně.

Monitoring & Reporting

Podrobný přehled o aktuálním stavu naměřených hodnot spotřeby je klíčem k efektivnímu řízení spotřeby energií. Na základě analýz měření spotřeby energie jsme schopni sledovat a porovnávat trendy a vyhodnocovat naměřené hodnoty. Reporty individuálně nastavujeme dle požadavků klientů. Velkým pomocníkem je také aplikace shromažďující statistiky a generující online graficky zpracované potřebné reporty.

Objevte více řešení pro
zefektivnění Vašeho podnikání

E-commerce
& Logistics

Automatizujte od příjmu
zboží až po expedici

Více

Banking
& Fintech

Mějte pod kontrolou své
osobní i firemní finance

Více

Lettershop Services
& Card Logistic

Zvyšte produktivitu
a profitabilitu práce

Více

Máte zájem o některá z řešení?

Ozvěte se nám a společně zjistíme, jak Vám můžeme pomoci.