1. Novinky
  2. /
  3. Aktuality
  4. /
  5. Využíváme rozšířenou realitu...

Využíváme rozšířenou realitu v Total Preventive Maintenance

Říj 10, 2022

Rozšířená realita je nyní platným pomocníkem našeho servisního týmu. Umožňuje nám přechod na koncept Total Preventive Maintenance. Zrychlujeme tím u našich zákazníků zavádění principů Industry 4.0 do praxe.

Probíhající digitální transformace průmyslu a postupující zavádění principů INDUSTRY 4.0 přináší našim zákazníkům také vyšší nároky na systém údržby. Od něj stále častěji očekávají preventivní a prediktivní údržbu. Mají taktéž vyšší nároky na práci operátorů a
údržbářů a také zvýšení celkové dostupnosti provozovaných technologií. Cestou k dosažení těchto cílů, a zároveň naší odpovědí na tyto požadavky, je nová služba ae-tpm.

Svoji Total Preventive Maintenance nyní řídí z jednoho místa, našeho portálu, který vedle zmíněných funkcionalit také automatizuje plánování a obsazenost směn údržby a objednávání potřebných náhradních dílů. Postaráme se tím o snížení časové náročnosti a také zajištění odborných služeb formou dálkové podpory. Pracovníci si prostě nasadí chytré brýle a pak odstraní, s podporou našeho odborníka, závadu. Veškerá evidence, reporting a návazné procesy, jako například objednání potřebného dílu, jeho doplnění do operativního skladu či dynamická úprava plánu preventivní servisní údržby jsou teď navíc plně automatizované. Celý koncept je samozřejmě díky moderní architektuře jednoduše integrovatelný do zákaznické infrastruktury.

Propojujeme svět automatizovaného učení a osobního vzdáleného leadershipu. S našim novým konceptem skokově zvyšujeme interním týmům dovednosti, rychlost, přesnost, spolehlivost a v neposlední řadě efektivitu.

Další novinky

Domluvte si s námi schůzku!

Společně přijdeme na to, jak zefektivnit práci i ve Vaší firmě.