1. Řešení
  2. /
  3. Lettershop Services &...

Lettershop Services

Zvyšte produktivitu
a profitabilitu práce

Hlavní výzvou, které čelí poskytovatelé tiskových služeb, je neustále rostoucí počet mikrojobů. Časová náročnost zpracování každého z nich vyžaduje přibližně stejné úsilí a nastavení, jako velké úlohy. Tento trend pak přináší vysoký tlak na ziskovost zakázek. Datovou konsolidací a využitím správných tiskových a obálkovacích technologií docílíte výrazného nárůstu produktivity práce, rychlosti zpracování a celkové profitability.

Omnichannel Communication Management

Řízení komunikace se zákazníky a docílení její lepší adresnosti můžete řešit z jednoho místa. Náš ODM portál vám umožní, díky vyspělé možnosti práce s HTML 5 lépe zacílit vaši komunikaci. S tímto řešením mapujete, slučujete, zpracováváte data, připravujete návrhy, řídíte schvalování a ukládáte content ze všech svých obchodních aplikací a systémů. Celá zákaznická komunikace se tím výrazně zrychluje.

Inserting

Hlavní výzvou, které čelí poskytovatelé tiskových služeb, je neustále rostoucí počet mikrojobů. Časová náročnost zpracování každého z nich vyžaduje přibližně stejné úsilí a nastavení, jako velké úlohy. Tento trend pak přináší vysoký tlak na ziskovost zakázek. Datovou konsolidací a využitím správných obálkovacích technologií docílíte výrazného nárůstu produktivity práce, rychlosti zpracování a celkové profitability.

Digital printing

Hlavní výzvou, které čelí poskytovatelé tiskových služeb, je neustále rostoucí počet mikrojobů. Časová náročnost zpracování každého z nich vyžaduje přibližně stejné úsilí a nastavení, jako velké úlohy. Tento trend pak přináší vysoký tlak na ziskovost zakázek. Datovou konsolidací a využitím správných tiskových technologií docílíte výrazného nárůstu produktivity práce, rychlosti zpracování a celkové profitability.

Reporting & Monitoring 

Podrobný přehled o aktuálním stavu jednotlivých jobů, plánování rozložení produkce, chytrá skladová evidence papírů a audit zpracování jsou bezpodmínečně nutné pro efektivní řízení. Tyto informace a funkcionalitu zajišťuje náš chytrý portál. Ten vám poskytuje potřebné reporty a taktéž napovídá, jak optimálně naplánovat a využít tiskové a obálkovací technologie i lidské zdroje.

Card Logistics

Naše systémy nabízejí, s přihlédnutím na měnící se objemy jednotlivých dávek, flexibilní řešení pro standardní zpracování, kompletaci různých typů karet a optimalizaci jejich sekvencí.
Modulární koncept přináší taktéž otevřenou možnost upgradu či dovýbavy a tím pádem také vysokou míru ochrany zákaznických investic.

Objevte více řešení pro
zefektivnění Vašeho podnikání

E-commerce
& Logistics

Více

Banking
& Fintech

Více

Lettershop Services

 

Více

Máte zájem o některá z řešení?

Ozvěte se nám a společně zjistíme, jak Vám můžeme pomoci.